Online kurz Business English (obchodnej angličtiny)

Pre koho je kurz určený?

Je jedno či ste zamestnanec/zamestnanci malej či veľkej firmy, riaditeľ alebo malý živnostník, účtovník alebo obchodník. Aj Vás zasvätím do tajov obchodnej angličtiny, ktorú si precvičíme na konkrétnych situáciách z reálneho života a praxe.


Aký je obsah kurzu?

Napríklad: vedenie obchodného rokovania, porady, napísanie formálneho emailu alebo listu a tiež telefonovanie v angličtine. Prejdeme si slovnú zásobu, ale aj zaužívané frázy a odbornú terminológiu. Pripravím Vás na pracovný pohovor alebo vedenie pohovoru v angličtine alebo odprezentovanie produktu či služby zahraničnému klientovi alebo publiku na výstave, konferencii.


Prečo by ste mali skúsiť práve môj kurz obchodnej angličtiny?

Obsah a štruktúru kurzu doplním a navrhenm tak, aby čo najlepšie zodpovedal potrebám obchodnej komunikácie vo vašom segmente podnikania. Pred začiatkom aj na konci kurzu vás otestujem, aby ste videli pokrok, ktorý ste v obchodnej angličtine a komunikácii urobili. Medzi mojich klientov patrili a patria pracovníci bánk, maklérských spoločností, IT firiem, hotelov, riaditelia a konatelia malých firiem či živnostníci, ale aj top manažéri veľkých domácich aj zahraničných firiem. Staňte sa aj vy mojimi spokojnými klientmi a skúste ešte dnes moje kurzy obchodnej angličtiny.

Pracujem ako SZČO na živnosť a ponúkam vám skupinové, ale aj individuálne kurzy angličtiny cez internet. Používam aplikácie: Skype (aj Business verziu), Facebook Messenger, Google Hangouts (aj Duo a Meet), Zoom, Microsoft Teams a Whatsapp. Faktúru za kurz si môžete dať do výdavkov.


Čo môžete očakávať od mojich kurzov obchodnej angličtiny?

Mladého a dynamického lektora anglického jazyka, ktorý vás neuspí nudnými poučkami z učebníc, ale „rozspíkuje“ a zmotivuje k zdokonaľovaniu sa a aj k samoštúdiu anglického jazyka.

Hodiny ušijem každému klientovi/klientom na mieru. Dávam dôraz na konverzáciu na hodine a domáce úlohy. Gramatiku vysvetľujem na konkrétnych príkladoch z reálneho života.


Mám učebnice a materiály?

Učím z viacerých učebníc a materiály čerpám aj z internetu od akreditovaných inštitúcii ako British Council, BBC Learning English, Oxford University a tiež používam vlastné materiály.


Aká je frekvencia hodín?

Aby sa želaný efekt dostavil čím skôr, odporúčam klientom mať hodiny minimálne dvakrát až trikrát týždenne plus kombinovať výučbu so samoštúdiom.


Mám nejaké referencie?

Po viac ako 10 rokoch výučby angličtiny vo firmách mám množstvo spokojných a stálych klientov, ktorí ma odporúčajú ďalším. Na požiadanie a po ich schválení vám poskytnem kontakt a môžete sa ich priamo spýtať na ich spokojnosť s mojou prácou.


Máte záujem o moje služby?
Dajme si spolu kávu!

Pre viac informácií ma, prosím, kontaktujte mailom na info@profilektor.sk
0902 204 754 (pokojne mi napíšte SMS, správu cez Whatsapp alebo mi zavolajte)


Máte otázky? Napíšte mi!


  Fakturačné údaje

  Marián Kohn
  Kukučínova 8,
  831 03 Bratislava
  • IČO: 47643455
  • DIČ: 1077160612
  • Nie som platca DPH!
  • IBAN: SK9811000000002619015715
  • Swift Code: TATR SK BX

  Podnikateľský subjekt je fyzická osoba zapísaná v Živnostenskom registri SR.