Kurzy angličtiny pre firmy v Bratislave alebo online

Som profesionálny lektor angličtiny a výučbe anglického jazyka vo firmách sa venujem už viac ako 10 rokov. Spolupracoval som s viacerými jazykovými školami. Učím v menších firmách ako Panco alebo VMZinc, ale aj v nadnárodných korporáciách ako Dell, Johnson Controls alebo Tatra banka.

Pracujem ako SZČO na živnosť a ponúkam vám skupinové, ale aj individuálne kurzy angličtiny priamo u vás vo firme v Bratislave alebo online cez internet (celá SR).


Čo môžete očakávať od mojich kurzov angličtiny?

Mladého a dynamického lektora anglického jazyka, ktorý vás neuspí nudnými poučkami z učebníc, ale „rozspíkuje“ a zmotivuje k zdokonaľovaniu sa a aj k samoštúdiu anglického jazyka.


Čo ponúkam firmám a jednotlivcom

Hodiny ušijem každému klientovi/klientom na mieru. Dávam dôraz na konverzáciu na hodine a domáce úlohy. Gramatiku vysvetľujem na konkrétnych príkladoch z reálneho života.


Mám učebnice a materiály?

Používam viacero osvedčených učebníc, ktoré sú dostupné v obchodoch. Doplňujúce materiály čerpám z internetu od akreditovaných inštitúcii ako British Council, BBC Learning English, Oxford University a tiež používam vlastné materiály. V prípade, že mi klient odporučí knihu, z ktorej sa mu dobre učí, viem pripraviť výučbu aj podľa nej.


Aké mám ceny?


Aká je frekvencia hodín?

Je to vecou dohody, aby sa však želaný efekt dostavil čím skôr, odporúčam klientom mať hodiny minimálne dvakrát až trikrát týždenne plus kombinovať výučbu so samoštúdiom.


Mám nejaké referencie?

Po viac ako 10 rokoch výučby angličtiny vo firmách mám množstvo spokojných a stálych klientov, ktorí ma odporúčajú ďalším. Na požiadanie a po ich schválení vám poskytnem kontakt a môžete sa ich priamo spýtať na ich spokojnosť s mojou prácou. Referencie od firiem a súkromných klientov


Chceme Vaše hodiny, čo máme robiť?

Klinite sem a kontaktujte ma.


Môžeme si vás nezáväzne vyskúšať?

Áno, firemné dopyty majú prvú ukážkovú hodinu (60 minút) bezplatne.


Máte otázky? Zabudol som na niečo

Kontaktujte ma (napíšte email/odošlite kontaktný formulár alebo mi zavolajte)! Na telefóne som skoro stále a na emaily odpoviem do dvoch hodín.


Máte záujem o moje služby?
Dajme si spolu kávu!

Pre viac informácií ma, prosím, kontaktujte mailom na info@profilektor.sk
0902 204 754 (pokojne mi napíšte SMS, správu cez Whatsapp alebo mi zavolajte)


Máte otázky? Napíšte mi!


  Fakturačné údaje

  Marián Kohn
  Kukučínova 8,
  831 03 Bratislava
  • IČO: 47643455
  • DIČ: 1077160612
  • Nie som platca DPH!
  • IBAN: SK9811000000002619015715
  • Swift Code: TATR SK BX

  Podnikateľský subjekt je fyzická osoba zapísaná v Živnostenskom registri SR.